Літня шина Continental ContiSportContact 5 225/45 R17 91W Run Flat
Відео 6Фото 13 |
Виберіть розмір шин
Continental ContiSportContact 5 225/45 R17 91W Run Flat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental ContiSportContact 5 225/45 R17 91W Run Flat
Continental ContiSportContact 5 225/45 R17 91W FR SSR | 5 554 грн. |
Шини Continental ContiSportContact 5 225/45 ZR17 91W Run Flat SSR MOE | 5 493 грн. |
Continental CONTI SPORT CONTACT 5 225/45 R17 91W SSR MOE FR | 5 204 грн. |
CONTINENTAL SPORTCONTACT 5 91W SSR 225/45 R17 . | 6 108 грн. |
0 5 11 20 |
Багато хто пише – тиха О_о, можливо вони їздять на студії звукозапису… У мене шумка так собі, так що на цій гумі мов у літаку. Дуже добре тримає, на воді теж гарно поводитись. Шумна, тані на очах Олександр: користуюся Continental ContiSportContact 5 235/55 R19 101V більше року |
Відмінна гума: держак супер, аквапланування супер. Керованість, аквапланування, держак Швидко зношується Максим: користуюся Continental ContiSportContact 5 225/45 R17 91Y більше року |
Показано 2 з 47 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Continental ContiSportContact 5 225/45 R17 91W Run Flat
Ціни на Continental ContiSportContact 5 225/45 R17 91W Run Flat |
---|---|---|---|---|
Continental ContiSportContact 5 225/45 R17 91V | від 3 582 грн. | 12 пропозицій | ||
Continental ContiSportContact 5 225/45 R17 91V Mercedes-Benz | від 3 600 грн. | 21 пропозиція | ||
Continental ContiSportContact 5 225/45 R17 91W | від 4 008 грн. | 7 пропозицій | ||
Continental ContiSportContact 5 225/45 R17 91W Run Flat | від 5 204 грн. | 4 пропозиції | ||
Continental ContiSportContact 5 225/45 R17 91W Run Flat BMW/Mini | від 9 579 грн. | 1 пропозиція | ||
Continental ContiSportContact 5 225/45 R17 91Y | від 4 250 грн. | 3 пропозиції | ||
Continental ContiSportContact 5 225/45 R17 91Y Audi | від 4 312 грн. | 5 пропозицій | ||
Continental ContiSportContact 5 225/45 R17 91Y Mercedes-Benz | від 4 155 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →