Корпус Cougar Purity RGB чорний (385PC40.0001)
Відео 5Фото 8 |
Cougar Purity RGB чорний
білий чорний
Форм-фактор корпусу:Mini Tower
Розмір материнки:micro-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Cougar Purity RGB чорний
Усі ціни 40 →Cougar Purity RGB Tempered Glass без БЖ Black PURITY RGB BLACK | 1 999 грн. |
Корпус Cougar Purity RGB Black без БЖ Purity RGB (Black) | 1 999 грн. |
Корпус Cougar Purity Rgb Black (385PC40.0001) | 1 813 грн. |
Ігровий корпус, 2*140mm argb, 1*120mm argb вентилятори передвстановлені, A | 1 924 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Cougar Purity RGB
Ціни на Cougar Purity RGB |
---|---|---|---|---|
Cougar Purity RGB білий | від 1 764 грн. | 48 пропозицій | ||
Cougar Purity RGB чорний | від 1 768 грн. | 40 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →