Корпус Cougar Purity RGB білий (385PC40.0002)
Відео 5Фото 8 |
Малорозмірний корпус Mini Tower з дуже зручною конструкцією шасі та гарним дизайном. Платформа призначена для встановлення ультрасучасних комплектуючих з низьким енергоспоживанням та мінімальним нагріванням. Піддон системної плати розрахований на материнську платню формату micro-ATX (mini-ITX). Кейс використовує передню глуху кришку з бічним вентканалом. Уздовж переднього повітрозабірника знаходиться LED-стрічка з повнокольоровою ARGB-ілюмінацією.
Підсвічування синхронізоване з встановленим вентилятором 120 мм, який розміщений ззаду. Комп'ютерний корпус Cougar Purity RGB дозволить помітно спростити складання ПК. Збоку знаходяться дверцята. Це прозора кришка із загартованого скла 3 мм, навішена на поворотні петлі. Платформа добре захищена від попадання всередину пилу. Спереду, зверху та знизу є протипиловий захист, який зможе ефективно відсікати навіть дрібні механічні включення. Верхня кришка, що добре вентилюється, дасть можливість безпечно змонтувати або два допоміжні вентилятори 120 мм, або рідинний теплообмінник 240 мм. На блоці налаштування передбачена кнопка перемикання світлових ефектів RGB-ілюмінації.
Купити Cougar Purity RGB білий
Усі ціни 48 →Cougar Purity RGB Tempered Glass без БЖ White PURITY RGB WHITE | 1 999 грн. |
Корпус Cougar Purity RGB White без БЖ Purity RGB (White) | 1 999 грн. |
Корпус Cougar Purity Rgb White (385PC40.0002) | 1 813 грн. |
Ігровий корпус Cougar Purity rgb (White), 2*140mm argb, 1*120mm argb венти | 2 226 грн. |
Модификації Cougar Purity RGB
Ціни на Cougar Purity RGB |
---|---|---|---|---|
Cougar Purity RGB білий | від 1 764 грн. | 48 пропозицій | ||
Cougar Purity RGB чорний | від 1 764 грн. | 40 пропозицій |