Корпус Cougar MX360 RGB чорний
Відео 2Фото 7 |
Порівняно недорогий корпус від легендарного бренду Cougar. Кейс приємно здивує привабливим дизайном, при цьому платформа є місткою та практичною. На лицьовій кришці є принт з підсвічуванням ARGB. Фронтальна ілюмінація працює синхронно з підсвічуванням заднього вентилятора 120 мм. Лицьовий повітропровід повністю захищений суцільною сіткою, що кріпиться контурним магнітом. Передня панель відмінно пристосована для встановлення радіатора охолодження рідини 360 мм.
Комп'ютерний корпус Cougar MX360 RGB сумісний із процесорними теплообмінниками підвищеної потужності. Шасі легко вміщує вежу CPU висотою до 170 мм, також системний блок вдасться без проблем оснастити дискретною відеокартою завдовжки до 315 мм. Верхній канал вентиляції має посадочне місце під радіатор СРО 240 мм. Нижня частина платформи акуратно відокремлена металевою перегородкою, за якою можна непомітно змонтувати блок живлення, так і накопичувачі пам'яті. Кошик HDD розрахований на монтаж двох пристроїв 3,5″. Разом з тим корпус може вмістити ще два додаткові накопичувачі SSD 2,5”. Оглядова кришка представлена суцільною скляною панеллю.
Купити Cougar MX360 RGB чорний
Усі ціни 38 →Cougar MX360 RGB Tempered Glass без БЖ Black | 1 899 грн. |
Корпус Cougar MX360 RGB (CGR-5CC6G-RGB) | 1 779 грн. |
Корпус Cougar MX360 Rgb | 1 719 грн. |
Ігровий корпус, 3xUSB, 2*3.5"+2*2.5", 2*120 rgb Fans, скляне вікно Cougar | 1 824 грн. |