Корпус Cougar MG140 Air RGB чорний
Відео 4Фото 7 |
Це добре продумана платформа, яка здивує декоративними ефектами RGB і зможе без зусиль стабілізувати температуру навіть продуктивної геймерської або робочої збирання. Кейс оснащений лицьовою кришкою з фігурною перфорацією, що створює хитромудру візерункову текстуру. Через таку кришку багатобарвне підсвічування стає ще більш цікавим, яскравим і виразним. Серед іншого комп'ютерний корпус Cougar MG140 Air RGB отримав гарну комплектацію.
На шасі вже із заводу передбачена система охолодження, до складу якої входять три вертушки 120 мм. Усі крильчатки підключаються через фірмовий хаб. Передбачено опцію налаштування світлових ефектів за допомогою окремого перемикача. Нижню частину системного блоку відведено для монтажу блоку живлення та накопичувачів пам'яті. При цьому ярус блоки живлення перекритий внутрішнім кожухом, що робить головну частину шасі максимально просторою. У цьому корпусі використовується якісний захист від пилу. Платформа виготовлена в ролі недорого і добре збалансованого кейсу, який може подбати про безперебійну, надійну і довговічну роботу комп'ютерної системи.
Купити Cougar MG140 Air RGB чорний
Усі ціни 31 →Cougar MG140 Air RGB Tempered Glass без БЖ Black MG140 AIR BLACK | 3 199 грн. |
Корпус Cougar MG140 AIR RGB Black (385JM80.0001) | 2 849 грн. |
Корпус Cougar MG140 Air Rgb Black (385JM80.0001) | 2 858 грн. |
Ігровий корпус, 2*3.5"+6*2.5", 3*120 мм argb вентилятори передвстановлені, | 2 980 грн. |
Модификації Cougar MG140 Air RGB
Ціни на Cougar MG140 Air RGB |
---|---|---|---|---|
Cougar MG140 Air RGB білий | від 2 759 грн. | 53 пропозиції | ||
Cougar MG140 Air RGB чорний | від 2 759 грн. | 31 пропозиція |