Корпус Cougar DUST 2 золотистий (385QM90.0003)
Фото 9 |
Cougar DUST 2 золотистий
золотистий сірий
Форм-фактор корпусу:Cube Case
Розмір материнки:mini-ITX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":1 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":2 шт
Лицьова панель:USB C, USB 3.1 gen1
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Cougar DUST 2 золотистий
Усі ціни 28 →Cougar Dust 2 без БЖ Desert Sand DUST 2 (DESERT SAND) | 6 499 грн. |
Корпус Cougar Dust 2 Desert Sand (385QM90.0009) | 5 819 грн. |
Корпус Cougar Dust 2 Desert Sand | 5 830 грн. |
Корпус Cougar Dust 2 Desert Sand | 5 801 грн. |
Компактний корпус, підтримка відеокарт до 330мм та блоків живлення Cougar | 6 019 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Cougar DUST 2
Ціни на Cougar DUST 2 |
---|---|---|---|---|
Cougar DUST 2 золотистий | від 5 680 грн. | 28 пропозицій | ||
Cougar DUST 2 сірий | від 6 300 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →