Корпус Cougar Gemini M сріблястий (385TMB0.0002)
Відео 9Фото 7 |
Cougar Gemini M сріблястий
сріблястий сірий
Форм-фактор корпусу:Mini Tower
Розмір материнки:micro-ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":4 шт
Лицьова панель:USB 3.1 gen1, USB 2.0
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Купити Cougar Gemini M сріблястий
Усі ціни 18 →Cougar Gemini M Trelux RGB Tempered Glass без БЖ Iron Grey GEMINI M IRON G | 1 999 грн. |
Корпус Cougar Gemini M Silver (385TMB0.0002) Gemini M Silver (385TMB0.0002 | 3 036 грн. |
Корпус Cougar Gemini m Silver, Mini itx / Micro atx, 2*3.5"+2*2.5", подсве | 3 107 грн. |
Корпус Cougar Gemini M Silver, Mini Tower, без БП, Mini ITX/Micro ATX, 2x3 | 2 999 грн. |
Cougar Gemini M Silver (385TMB0.0002) | 2 927 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Cougar Gemini M
Ціни на Cougar Gemini M |
---|---|---|---|---|
Cougar Gemini M сріблястий | від 1 999 грн. | 18 пропозицій | ||
Cougar Gemini M сірий | від 1 899 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →