SSD Transcend ESD300 TS1TESD300C 1 ТБ
Фото 5 |
Transcend TS1TESD300C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend ESD300 TS1TESD300C 1 ТБ
Усі ціни 60 →Transcend ESD300 3D NAND 1TB USB Type-C (TS1TESD300S) Silver TS1TESD300S | 3 645 грн. |
Портативний SSD TRANSCEND 1TB USB 3.1 Gen 2 Type-C ESD300 Blue (TS1TESD300 | 3 399 грн. |
SSD диск Transcend ESD300 1TB USB 3.1 Gen 2 Type-C Blue TS1TESD300C | 3 438 грн. |
Transcend ESD300 1 Tb Sky Blue (TS1TESD300C) | 3 474 грн. |
Transcend ESD300 1 Tb Sky Blue (TS1TESD300C) | 3 369 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Transcend ESD300 TS1TESD300C
Ціни на Transcend ESD300 TS1TESD300C |
---|---|---|---|---|
Transcend ESD300 TS512GESD300C 512 ГБ | від 1 999 грн. | 53 пропозиції | ||
Transcend ESD300 TS1TESD300C 1 ТБ | від 3 330 грн. | 61 пропозиція | ||
Transcend ESD300 TS2TESD300C 2 ТБ | від 6 633 грн. | 58 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →