Монітор Asus TUF Gaming VG24VQE 24 " чорний
Відео 4Фото 6 |
Представник лінійки TUF компанії Asus - це середньобюджетний 24-дюймовий монітор, призначений для невимогливих геймерів. Модель примітна наявністю вигнутого екрану (радіус кривизни 1500), що має створити ефект занурення. Ще одна конструктивна особливість – наявність вбудованих динаміків на 4 Вт, тому придбання додаткової акустики для ПК не є обов'язковим. Монітор Asus TUF Gaming VG24VQE оснащений VA-матрицею та підтримує роздільну здатність Full HD, що на такій діагоналі дає прийнятну деталізацію (розмір пікселя 0.27 мм).
Ігрову спрямованість підкреслює швидкий відгук (1 мс MPRT та до 5 мс від сірого до сірого), висока частота зміни кадрів (до 165 Гц), підтримка AMD FreeSync Premium. Крім цього реалізовані й інші корисні опції для геймерів, такі як таймер, перехрестя прицілу, лічильник FPS та висвітлення темних зон кадру (для їхньої кращої видимості). Висока контрастність у 3000:1 дозволить насолоджуватися кінопереглядом у кімнаті з приглушеним світлом, а ось пікова яскравість у скромні 250 ниток може негативно позначитися на якості зображення при інтенсивному освітленні. Для підключення до ПК запропоновано 2 HDMI та інтерфейс DisplayPort.
Купити Asus TUF Gaming VG24VQE 24 " чорний
Усі ціни 47 →Asus 23.6" TUF Gaming VG24VQE (90LM0575-B01170) Black 90LM0575-B01170 | 6 149 грн. |
23.6" Asus TUF Gaming VG24VQE | 6 149 грн. |
Монитор ASUS 23.6" VG24VQE VA Black Curved 165Hz 90LM0575-B01170 | 6 033 грн. |
Монитор Asus Tuf Gaming VG24VQE (90LM0575-B01170) | 6 048 грн. |
Монітор Asus Tuf Gaming VG24VQE (90LM0575-B01170) | 6 048 грн. |