Кондиціонер Daikin Comfora FTXP60M9/RXP60M 60 м²
Фото 5 | Товар застарів 30 436 грн. Тип: спліт-система; Режими роботи: охолодження/обігрів/осушення/вентиляція; Площа приміщення (м²): 60; Споживана потужність (охолодження/нагрів): 1840/1930; Потужність в режимі охолодження (Вт): 6000; Потужність у режимі обігрівання (Вт): 7000; Циркуляція (м³/год): 1074; Рівень шуму (макс/мін) (дБ): 45/30 |
Daikin Comfora FTXP60M9/RXP60M 60 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:60 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1840/1930 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Comfora FTXP60M9/RXP60M
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daikin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daikin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Daikin Comfora FTXP60M9/RXP60M
Ціни на Daikin Comfora FTXP60M9/RXP60M |
---|---|---|---|---|
Daikin Comfora FTXP20M9/RXP20M 20 м² | від 32 400 грн. | 13 пропозицій | ||
Daikin Comfora FTXP25M9/RXP25M 25 м² | від 35 552 грн. | 8 пропозицій | ||
Daikin Comfora FTXP35M9/RXP35M 35 м² | від 41 954 грн. | 8 пропозицій |