Кондиціонер Cooper&Hunter Vip CH-S09FTXHV-B 26 м²
Відео 6 |
Високотехнологічний, багатофункціональний та енергоефективний побутовий кондиціонер класу преміум із сімейства C&H Vip зразка 2020 року, продукти якого адаптовані для повноцінної роботи у вражаюче широкому температурному діапазоні (від -30 до +54 °C). Може повноцінно експлуатуватись у режимі теплового насосу (обігрів) під час усього зимового опалювального сезону у вітчизняних кліматичних умовах.
Підійде для обслуговування житлових та офісних приміщень площею до 26 кв. Оптимізована конструкція зовнішнього блоку дозволяє кондиціонеру Cooper&Hunter Vip CH-S09FTXHV-B показувати вражаючу сезонну енергоефективність, яка характерна як для режиму охолодження (А+++), так і під час роботи на обігрів (А+++). Оснащений інверторним двоступінчастим компресором від Daikin та DC-двигуном внутрішнього блоку з плавним безступінчастим регулюванням.
Така архітектура дозволяє точно підтримувати задану температуру за мінімальних витрат електроенергії. Система автоматичного керування вертикальними та горизонтальними жалюзі рівномірно розподіляє повітря по кімнаті. Вбудований Wi-Fi-модуль дозволяє налаштувати віддалене керування кондиціонером через смартфон чи планшет. Інноваційна технологія очищення Cold Plasma, що працює з фільтром Есо Fresh, впорається з будь-яким побутовим забрудненням.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Купити Cooper&Hunter Vip CH-S09FTXHV-B 26 м²
Усі ціни 10 →Инверторный кондиционер Cooper&Hunter Vip Inverter CH-S09FTXHV-B | 38 900 грн. |
Cooper&Hunter Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09FTXHV-B Wi-Fi | 45 560 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09FTXHV-B | 49 799 грн. |
Cooper&Hunter CH-S09FTXHV-B | 49 360 грн. |
Кондиціонер Cooper&Hunter CH-S09FTXHV-B Vip Inverter | 49 799 грн. |
0 0 0 5 |
Дизайн внутрішнього блоку підкреслює геніальність та унікальність даного кондиціонера! Дуже задоволені функцією осушення! Дійсно, багато вологи збирає! Шикарна можливість запрограмувати таймер протягом цілої доби - супер зручно! Ціна. Але кондиціонер шикарний! Виктория: користуюся Cooper&Hunter Vip CH-S12FTXHV-B кілька місяців |
Кондиціонер вразив своїм виглядом, цвітом. Шалено красиво і дорого виглядає в інтер'єрі. Чудово красивий та тонкий внутрішній блок кондиціонера. Шикарний! Управління через Wi-Fi – надзвичайно зручно! Абсолютно впевнено можу сказати - НІ Максим: користуюся Cooper&Hunter Vip CH-S12FTXHV-B кілька місяців |
Бувають ситуації коли від кондиціонера потрібне не лише прохолодне повітря, а й люксовий зовнішній вигляд. Саме нашому випадку, потрібен був кондишн для холу ВІП-стоматології. Площа приймальні велика близько сорока з гаком квадратних метрів, переважають кольори світлі, зі стильним золотисто-жовтим металік-декором. Чудово вписався в інтер'єр. В принципі, можна було б якусь білу модель взяти, але цей колір зайшов просто ідеально. Працює дуже ефективно, температуру приміщення в турборежимі встановлює на потрібний рівень за 15-20 хвилин, у сильну спеку до 25-30. Для такої великої площі, це несподівано швидко. І водночас це дуже енергоефективна модель, що відповідає найвищому класу А+++. До того ж, крім холодного повітря, може ще й тепло давати. Для цього він просто розвертає напрямок прокачування холодоагенту і холодний випарник виявляється у зовнішньому блоці, а теплий конденсатор підігріває повітря холу. Насправді багато кондиціонерів так вміють, але зберігають свою працездатність при МІНУС 30 ГРАДУСАХ!!! Загалом у нас і холодів таких ніколи не буває (я за свій сороковник точно не пригадаю), але приємно, що підігрів можна включити в будь-який зимовий день. Укомплектований простим та зрозумілим пультом дистанційного керування з великим LCD-екраном. Освіжає повітря завдяки плазмовому та електростатичному фільтрам. Внутрішній блок працює порівняно тихо. Зовнішній блок досить галасливий, та й внутрішній на високій швидкості обертання вентилятора чути добре. Пульт дистанційного керування спрацьовує з відстані не більше 4-5 метрів, а на 6 вже починає збоїти. Дорогий. |
- Два фільтра на вибір: дезодоруючий, антибактеріальний, катехиновий, електретний, антіхіміческій каталізатор
- Функція розморожування
- Робота при 96-260 В
Модификації Cooper&Hunter Vip CH-S09FTXHV-B
Ціни на Cooper&Hunter Vip CH-S09FTXHV-B |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Vip CH-S09FTXHV-B 26 м² | від 38 590 грн. | 11 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Vip CH-S12FTXHV-B 35 м² | від 40 790 грн. | 10 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Vip CH-S18FTXHV-B 53 м² | від 43 146 грн. | 10 пропозицій |