Кондиціонер Mitsubishi Electric Standard MSZ-AP15VG 15 м²
Компактний і вражаюче тихий внутрішній блок побутової інверторної спліт-системи для настінного монтажу. Є молодшою моделлю сімейства Mitsubishi Standart Inverter зразка 2019 року. Призначений для охолодження, нагрівання або осушення повітря в житлових або офісних приміщеннях площею до 15 м². Крім компактного дизайну внутрішнього блоку, відрізняється використанням передової японської схемотехніки, високою надійністю і бездоганною енергоефективністю у всіх режимах роботи.
Завдяки низькому рівню створюваного шуму, внутрішній блок Mitsubishi Electric Standard MSZ-AP15VG може встановлюватися в дитячих кімнатах і спальнях. Забезпечує розподіл повітряного потоку не тільки по вертикалі, але і в горизонтальній площині. Підтримує програмований тижневий таймер, що забезпечує виконання до чотирьох щоденних дій. Функція I save дозволяє організувати економічне чергове опалення (підтримка температури в приміщенні +10 °C). Підтримує підключення модуля Wi-Fi для віддаленого управління та інтеграції в систему розумного будинку.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitsubishi Electric 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitsubishi Electric.
Купити Mitsubishi Electric Standard MSZ-AP15VG 15 м²
Усі ціни 6 →Mitsubishi Electric Mitsubishi Electric Standard Inverter MSZ-AP15VGK | 19 015 грн. |
Внутрішній блок кондиціонера Mitsubishi Electric MSZ-AP15VGK 90620221123 | 19 565 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI ELECTRIC Standard Inverter | 14 950 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI ELECTRIC Standard Inverter | 14 900 грн. |
Внутрішній блок мультиспліт-системи MITSUBISHI ELECTRIC Standard Inverter | 15 000 грн. |
Внутрішній настінний блок кондиціонера Mitsubishi Electric MSZ-AP15VGK Sta | 15 650 грн. |