Акустична система Dali Ikon Vocal 2 MK2
Dali Ikon Vocal 2 MK2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dali 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dali.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dali Ikon Vocal 2 MK2
Усі ціни 10 →Dali Opticon Vokal Mk2 Black Ash | 33 930 грн. |
Dali Opticon Vokal MK2 Tobacco | 32 000 грн. |
Dali Opticon Vokal MK2 biały | 34 692 грн. |
Dali Opticon Vokal Mk2 Tobacco Oak | 33 930 грн. |
Dali Opticon Vokal Mk2 White Satin | 33 930 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →