Акустична система Dali Opticon 2
Відео 18Фото 3 |
Dali Opticon 2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dali 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dali.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dali Opticon 2
Усі ціни 12 →Dali OPTICON 2 czarny | 22 400 грн. |
Полична акустика DALI OptiCon 2 White Satin | 33 930 грн. |
Dali OPTICON 2 czarny | 23 520 грн. |
DALI Opticon 2 White Satin | 35 235 грн. |
Dali Opticon 2 Orzech | 27 760 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості акустичної системи Dali Opticon 2:
- Максимальний рівень звукового тиску — 107 дБ
РекомендуємоПорівняти в таблиці →