Акустична система Klipsch R-600F
Відео 8Фото 18 |
Klipsch R-600F |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Klipsch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Klipsch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Klipsch R-600F
Усі ціни 10 →Klipsch R-600F Black | 37 200 грн. |
Klipsch Klipsch Reference R-600F Black (пара) | 37 200 грн. |
Klipsch Reference R-600F Black офіційна гарантія | 35 099 грн. |
Підлогова акустика Klipsch Reference R-600F Black 1069852 | 37 200 грн. |
Акустика Klipsch Reference R-600F Black | 37 200 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →