Акустична система Dali Epicon 6
Відео 10Фото 9 |
Dali Epicon 6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dali 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dali.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dali Epicon 6
Усі ціни 14 →DALI Epicon 6 Black | 401 700 грн. |
Акустика DALI Epicon 6 Ruby Macassar High Gloss | 417 150 грн. |
DALI Epicon 6 Black High Gloss | 396 293 грн. |
Підлогова Акустика DALI Epicon 6 White High Gloss | 404 190 грн. |
DALI Epicon 6 Ruby Macassar | 401 700 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →