Змішувач Gappo G4303-8
Фото 11 |
Gappo G4303-8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gappo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gappo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gappo G4303-8
Усі ціни 26 →Змішувач для кухні GAPPO чорний/хром G4303-6 | 5 173 грн. |
Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води GAPPO чорний/хром латун | 5 173 грн. |
Змішувач для кухні Gappo G4303-6 з підключенням фільтра чорний/хром | 5 173 грн. |
Змішувач для кухні з підключенням фільтра GAPPO G4303-6, черний/хром 10448 | 5 173 грн. |
Смеситель для кухни GAPPO G4303-6 | 4 656 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →