Змішувач Damixa Scandinavian Pure 361000000
Фото 7 |
Damixa Scandinavian Pure 361000000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Damixa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Damixa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Damixa Scandinavian Pure 361000000
Усі ціни 10 →Змішувач для ванни Damixa Scandinavian Pure чорний матовий 361000300 | 3 054 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом DAMIXA Scandinavian | 3 054 грн. |
Смеситель для ванны и душа Damixa Scandinavian Pure 361000000 192615 | 2 872 грн. |
Змішувач для ванни Damixa Scandinavian Pure чорний матовий 361000300 | 4 939 грн. |
Змішувач для ванни та душу Damixa 361000000 Scandinavian Pure | 2 872 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →