Змішувач Volle Sota 1538.030101
Фото 4 |
Volle Sota 1538.030101 Sotaбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Sota 1538.030101
Усі ціни 26 →Змішувач для кухні Volle Sota чорний матовий 1538.110104 1538.030104 | 4 694 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом VOLLE SOTA хром лату | 3 013 грн. |
Смеситель для ванны Volle Sota 1538.030104, 35 мм, de la noche 195171 | 4 694 грн. |
Змішувач для ванни Volle SOTA чорний матовий (1538.030104) 1538.030104 | 4 694 грн. |
Змішувач для ванни Volle Sota Хром (1538.030101) 1538.030101 | 3 013 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →