Кухонна мийка Franke Maris MRG 610-52 114.0668.905 560x440
Фото 21 |
Franke Maris MRG 610-52 114.0668.905 |
|
Оснащена технологією Sanitized з додаванням до складу композиту іонів срібла, що зменшує ріст бактерій і мікроорганізмів. Стійка до УФ-випромінювання, ударів, подряпин, плям і знебарвлення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Maris MRG 610-52 114.0668.905 560x440
Усі ціни 24 →Кухонная мойка Franke Maris MRG 610-52 (114.0668.905) гранитная - монтаж в | 10 458 грн. |
Franke Maris MRG 610-52 | 13 448 грн. |
Врізна прямокутна Кухонна мийка Franke Maris MRG 610-52 (114.0668.906) чор | 11 430 грн. |
Franke MRG 610-52 114.0668.904 оникс | 10 707 грн. |
Кухонная мойка Franke MRG 610-52 114.0668.904 | 9 577 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →