Акустична система Definitive Demand D11
Відео 12Фото 14 |
Definitive Demand D11 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Definitive 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Definitive.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Definitive Demand D11
Усі ціни 6 →Definitive Technology Demand 11 czarny | 22 880 грн. |
Акустична пара Definitive Technology Demand 11 White | 46 499 грн. |
Definitive Technology Demand 11 czarny | 24 024 грн. |
Definitive Technology Demand 11 biały | 16 000 грн. |
Акустична пара Definitive Technology Demand 11 Black | 46 499 грн. |
Definitive Technology Demand 11 biały | 16 800 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →