Акустична система TAGA Harmony Platinum B-40SE
Відео 1Фото 4 |
TAGA Harmony Platinum B-40SE |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TAGA Harmony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TAGA Harmony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TAGA Harmony Platinum B-40SE
Усі ціни 12 →Taga Harmony Platinum B-40 SE Piano Black офіційна гарантія | 33 899 грн. |
Полична акустика Taga Harmony Platinum B-40 SE Rosewood Veneer Matt Lacque | 46 000 грн. |
Taga Harmony Platinum B-40 SE v.2 czarny | 12 474 грн. |
Taga Harmony Platinum B-40 SE v.2 czarny | 11 560 грн. |
Taga Harmony Platinum B-40 SE Piano White офіційна гарантія | 33 899 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →