Акустична система Definitive Demand D5C
Відео 2Фото 23 |
Definitive Demand D5C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Definitive 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Definitive.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Definitive Demand D5C
Усі ціни 6 →Definitive Technology Demand D5C Czarny | 34 160 грн. |
Центральний канал Definitive Technology Demand D5C White | 39 000 грн. |
Definitive Technology Demand D5C Czarny | 35 868 грн. |
Definitive Technology Demand D5C Biały | 34 160 грн. |
Центральний канал Definitive Technology Demand D5C Black | 39 000 грн. |
Definitive Technology Demand D5C Biały | 35 868 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →