Рюкзак Deuter Futura 26 26 л
Відео 11Фото 8 |
Deuter Futura 26 26 л32 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Futura 26 26 л
Усі ціни 12 →Рюкзак Deuter Futura 26л 34234 3033 | 4 290 грн. |
Рюкзак Deuter Futura 26л (34234 3033) 34234 3033 | 4 290 грн. |
Рюкзак Deuter Futura 26 колір 3033 ocean-midnight 34234 3033 | 4 290 грн. |
Рюкзак Deuter Futura 26 ocean-midnight | 5 440 грн. |
Туристичний рюкзак Deuter Futura 26 Ocean - midnight (342343033) 342343033 | 4 290 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Сезонність:
- Артикул 34234-4206 — 2014 рік, графітовий колір
- Артикул 34234-3033 — 2014 рік, синій колір
- Артикул 34231-4221 — 2013 рік, графітовий колір
- Артикул 34231-3033 — 2013 рік, синій колір
- Артикул 34231-5605 — 2012 рік, червоний колір
Модификації Deuter Futura 26
Ціни на Deuter Futura 26 |
---|---|---|---|---|
Deuter Futura 26 26 л | від 4 290 грн. | 14 пропозицій | ||
Deuter Futura 32 32 л | від 4 590 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →