Литий диск Dezent TU 6x16/5x100 ET35 DIA57,1
Відео 1Фото 24 | від 6 404 до 7 314 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):57.1 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Dezent TU 75
Характеристики
Dezent TU 6x16/5x100 ET35 DIA57,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent TU 6x16/5x100 ET35 DIA57,1
Сортувати
Dezent TU SILVER - Silber (R16 W6.0 PCD5x100 ET35 DIA57.1) | 6 999 грн. |
Dezent TU Silver R16 W6.0 PCD5x100 ET35 DIA57.1 | 7 314 грн. |
Диски Dezent TU 6x16 5x100 ET35 DIA57,1 (silver) (1002188212) | 6 487 грн. |
Dezent TU BLACK - Schwarz (R16 W6.0 PCD5x100 ET35 DIA57.1) | 6 999 грн. |
Dezent TU Black R16 W6.0 PCD5x100 ET35 DIA57.1 | 7 314 грн. |
Диски Dezent TU 6x16 5x100 ET35 DIA57,1 (black) (1002148566) | 6 404 грн. |
Диски DEZENT TU silver R16 W6 PCD5x100 ET35 DIA57,1 ID319959 | 7 113 грн. |
Диски DEZENT TU black R16 W6 PCD5x100 ET35 DIA57,1 ID319955 | 7 113 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі