Литий диск Dezent TY 7x17/5x114,3 ET40 DIA71,6
Відео 2Фото 20 | від 7 025 до 8 899 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):71.6 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Dezent TY 155
Характеристики
Dezent TY 7x17/5x114,3 ET40 DIA71,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dezent 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dezent.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Dezent TY 7x17/5x114,3 ET40 DIA71,6
Сортувати
Dezent TY R17 W7 PCD5x114,3 ET40 DIA71.6 Silver | 7 240 грн. |
Dezent TY SILVER - Silber (R17 W7.0 PCD5x114.3 ET40 DIA71.6) | 8 899 грн. |
Dezent TY R17 W7 PCD5x114.3 ET40 DIA71.6 Silver TTYY0SA40 | 7 229 грн. |
Dezent TY (7J x 17 5x114.3 ET40 DIA71.6) На замовлення з Європи. | 7 304 грн. |
Dezent TY Graphite matt R17 W7.0 PCD5x114.3 ET40 DIA71.6 | 8 326 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі