Литий диск DISLA 818 8,5x20/5x112 ET35 DIA72,6
Фото 3 | від 5 380 до 6 430 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації DISLA 818 6
Характеристики
DISLA 818 8,5x20/5x112 ET35 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DISLA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DISLA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити DISLA 818 8,5x20/5x112 ET35 DIA72,6
Сортувати
Disla Genesis (R20 W8.5 PCD5x112 ET35 DIA72.6) BD | 5 380 грн. |
Disla Genesis 8.5x20 5x112 ET35 DIA72.6 GM | 5 980 грн. |
Disla Genesis 2018 BD R20 W8.5 PCD5x112 ET35 DIA72.6 | 6 430 грн. |
Disla Genesis (8.5J x 20 5x112 ET35 DIA72.6) GM | 5 852 грн. |
Disla Genesis (R20 W8.5 PCD5x112 ET35 DIA72.6) GM | 5 380 грн. |
Disla Genesis 2018 GM R20 W8.5 PCD5x112 ET35 DIA72.6 | 6 430 грн. |
Disla Genesis (8.5J x 20 5x112 ET35 DIA72.6) BD | 5 852 грн. |
Закрити
Схожі