Литий диск ZF M248 8,5x20/5x112 ET35 DIA66,6
від 5 498 до 5 906 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації ZF M248 1
Характеристики
ZF M248 8,5x20/5x112 ET35 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ZF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ZF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ZF M248 8,5x20/5x112 ET35 DIA66,6
Сортувати
ZF M248 R20 W8.5 PCD5x112 ET35 DIA66.6 MG | 5 498 грн. |
ZF M248 8.5x20 5x112 ET35 DIA66.6 MG | 5 710 грн. |
ZF M248 8.5x20 5x112 ET35 DIA66.6 MG | 5 906 грн. |
ZF ZF M248 8.5x20 5x112 ET35 DIA66.6 MG | 5 818 грн. |
Закрити
Схожі