Литий диск Angel Genesis 2018 8,5x20/5x112 ET35 DIA72,6
від 5 699 до 6 276 грн. Порівняти ціни 17 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації Angel Genesis 2018 3
Характеристики
Angel Genesis 2018 8,5x20/5x112 ET35 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Angel 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Angel.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Angel Genesis 2018 8,5x20/5x112 ET35 DIA72,6
Сортувати
Литые диски Angel Genesis R20 W8.5 PCD5x112 ET35 DIA72.6 (GM) 1002055639 | 6 035 грн. |
Диски Angel Genesis 8,5x20 5x112 ET35 DIA72,6 (BD) | 5 774 грн. |
Angel Genesis 2018 8.5x20 5x112 ET35 DIA72.6 BD | 6 000 грн. |
ANGEL Легковий диск ANGEL Genesis 2018 BD R20 W8.5 PCD5x112 ET35 DIA72.6 | 5 964 грн. |
Angel Genesis 2018 BD R20 W8.5 PCD5x112 ET35 DIA72.6 | 6 158 грн. |
ще пропозиції 12 → |
Закрити
Схожі