Змішувач Domino Prestige DPS-101S (000022591)
Фото 6 |
Domino Prestige DPS-101S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Domino 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Domino.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Domino Prestige DPS-101S
Усі ціни 15 →Змішувач для кухні одноважільний DOMINO PRESTIGE DPS-101S хром силумін 000 | 895 грн. |
Смеситель для умывальника Domino Prestige DPS-101S | 697 грн. |
Domino Змішувач для умивальника DOMINO PRESTIGE DPS-101S | 701 грн. |
Змішувач для раковини DOMINO PRESTIGE DPS-101S 000022591 | 895 грн. |
Змішувач для умивальника DOMINO PRESTIGE DPS-101S боковий, На Гайці | 910 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →