Змішувач Lidz 75 21 272F-1
Фото 3 |
Lidz 75 21 272F-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz 75 21 272F-1
Усі ціни 14 →Змішувач для кухні двовентильний LIDZ 75 21 хром силумін LIDZCRM302127101 | 517 грн. |
Змішувач для кухні Lidz (CRM) -30 21 271 01 SD00027986 | 517 грн. |
Змішувач для кухні Lidz (CRM) 75 21 272F-1 | 517 грн. |
Смеситель для кухни Lidz (CRM)-30 21 271 01 SD00027986 | 517 грн. |
Змішувач для кухні Lidz (CRM) 75 21 272F-1 | 511 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →