Змішувач Cron Pinto 017
Cron Pinto 017 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cron Pinto 017
Усі ціни 11 →Змішувач кухонний двовентильний CRON PINTO 017 хром силумін CR0217 | 574 грн. |
Cron Смеситель для кухни CRON PINTO 017 (CR0217) | 574 грн. |
Змішувач для кухні CRON PINTO 017 CR0217 | 574 грн. |
Змішувач для кухонної мийки Cron Pinto 017 (CR0217) | 574 грн. |
Змішувач для кухні CRON PINTO 017 (CR0217) | 574 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →