Змішувач MIXXUS SUS 011 SS2799
Фото 3 |
MIXXUS SUS 011 SS2799 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MIXXUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MIXXUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити MIXXUS SUS 011 SS2799
Усі ціни 43 →Змішувач для кухні одноважільний з гнучким виливом MIXXUS SUS сірий нержав | 813 грн. |
Змішувач для кухні MIXXUS SUS 011 з силіконовим зливом SS2838 | 813 грн. |
Mixxus Смеситель для кухни MIXXUS SUS-011 REFL. GRAY серый (SS2799) | 813 грн. |
Кухонний змішувач з силіконовим виливом MIXXUS SUS 011 (SS2838), білий | 813 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний з гнучким виливом MIXXUS SUS білий нержав | 813 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →