Свердловинний насос Optima 3.5SDm 3/18
Відео 1Фото 5 |
Optima 3.5SDm 3/18 |
|
Підвищена стійкість до піску.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima 3.5SDm 3/18
Усі ціни 43 →Насос свердловинний OPTIMA відцентровий багатоступінчастий PM 3,5SDm3/18 9 | 6 888 грн. |
Optima PM 3.5SDm3/18 | 6 888 грн. |
Насос свердловиний Optima PM 3,5SDm3/18 0,95 кВт 112м + 1,5 м кабель 17101 | 6 888 грн. |
Насос скважинный Optima Pm 3.5SDm3/18 0.95 кВт112м + 15 м кабель | 7 135 грн. |
Насос скважинный с повышенной уст-тью к песку OPTIMA PM 3,5SDm3/18 0,95 кВ | 6 888 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Optima 3.5SDm 3/18
Ціни на Optima 3.5SDm 3/18 |
---|---|---|---|---|
Optima 3.5SDm 2/13 | від 6 765 грн. | 25 пропозицій | ||
Optima 3.5SDm 2/9 | від 6 343 грн. | 19 пропозицій | ||
Optima 3.5SDm 3/9 | від 4 791 грн. | 36 пропозицій | ||
Optima 3.5SDm 3/13 | від 5 663 грн. | 68 пропозицій | ||
Optima 3.5SDm 2/16 | від 7 290 грн. | 25 пропозицій | ||
Optima 3.5SDm 3/18 | від 6 544 грн. | 45 пропозицій | ||
Optima 3.5SDm 2/18 | від 7 658 грн. | 24 пропозиції | ||
Optima 3.5SDm 3/16 | від 6 393 грн. | 36 пропозицій | ||
Optima 3.5SDm 3/22 | від 7 362 грн. | 25 пропозицій | ||
Optima 3.5SDm 2/22 | від 8 396 грн. | 24 пропозиції | ||
Optima 3.5SDm 2/28 | від 10 054 грн. | 23 пропозиції | ||
Optima 3.5SDm 3/28 | від 8 764 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →