Свердловинний насос Dongyin 777441
Dongyin 777441 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dongyin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dongyin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dongyin 777441
Усі ціни 8 →Dongyin насос центробежный 0.25кВт H 35(30)м Q 55(30)л/мин 25м кабеля (777 | 5 967 грн. |
Dongyin Dongyin 4SEm2/5 (777441) 777441 | 6 139 грн. |
Насос відцентровий Dongyin 0.25кВт H 35(30)м Q 55(30)л/хв d102мм (777441) | 5 989 грн. |
Насос Dongyin 0.25кВт H 35(30)м Q 55(30)л/хв Ø96мм (кабель 25м) (777441) 0 | 5 304 грн. |
Насос Dongyin 777441 Центробіжний 0.25кВт H 35(30)м Q 55(30)л/хв Ø102мм 25 | 5 989 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості свердловинного насоса Dongyin 777441:
- Моделі з маркуванням 3 оснащені трифазним двигуном
Модификації Dongyin 777441
Ціни на Dongyin 777441 |
---|---|---|---|---|
Dongyin 777440 | від 4 862 грн. | 11 пропозицій | ||
Dongyin 777441 | від 5 304 грн. | 8 пропозицій | ||
Dongyin 777442 | від 5 482 грн. | 12 пропозицій | ||
Dongyin 777443 | від 6 692 грн. | 2 пропозиції | ||
Dongyin 777444 | від 6 146 грн. | 10 пропозицій | ||
Dongyin 777445 | від 6 629 грн. | 11 пропозицій | ||
Dongyin 777446 | від 7 024 грн. | 12 пропозицій | ||
Dongyin 777447 | від 10 145 грн. | 3 пропозиції | ||
Dongyin 777448 | від 9 793 грн. | 9 пропозицій | ||
Dongyin 777449 | від 11 792 грн. | 7 пропозицій | ||
Dongyin 777453 | від 80 379 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →