Бойлер Drazice OKC 2000 NTR/1 MPa
464 414 грн. Купити! Бойлер Drazice OKC 2000 NTR/1 MPa 107013006Instrumentarium.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Drazice OKC 2000 NTR/1 MPa |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Drazice 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Drazice.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Drazice OKC 2000 NTR/1 MPa
Ціни на Drazice OKC 2000 NTR/1 MPa |
---|---|---|---|---|
Drazice OKC 300 NTR/1 MPa | від 31 178 грн. | 2 пропозиції | ||
Drazice OKC 400 NTR/1 MPa | від 42 506 грн. | 1 пропозиція | ||
Drazice OKC 500 NTR/1 MPa | від 51 595 грн. | 1 пропозиція | ||
Drazice OKC 750 NTR/1 MPa | від 111 806 грн. | 1 пропозиція | ||
Drazice OKC 1000 NTR/1 MPa | від 124 021 грн. | 1 пропозиція | ||
Drazice OKC 1500 NTR/1 MPa | від 406 098 грн. | 1 пропозиція | ||
Drazice OKC 2000 NTR/1 MPa | від 464 414 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →