Бойлер Drazice OKC 100 NTR/HV
Drazice OKC 100 NTR/HV |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Drazice 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Drazice.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Drazice OKC 100 NTR/HV
Усі ціни 15 →Бойлер непрямого нагріву Drazice OKC 100 NTR/HV (1108706101) 1108706101 | 20 649 грн. |
Бойлер Drazice OKC 100 NTR/HV без бокового фланца 2016 г.в. 1108706101 | 27 531 грн. |
Drazice Drazice OKC 100 NTR/HV (model 2016) | 18 664 грн. |
Бойлер Drazice okc 100 ntr/hv | 24 484 грн. |
Бойлер Drazice OKC 100 NTR/HV косвенного нагрева | 25 546 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Drazice OKC 100 NTR/HV
Ціни на Drazice OKC 100 NTR/HV |
---|---|---|---|---|
Drazice OKC 100 NTR/HV | від 18 664 грн. | 15 пропозицій | ||
Drazice OKC 125 NTR/HV | від 20 289 грн. | 14 пропозицій | ||
Drazice OKC 160 NTR/HV | від 20 999 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →