Бойлер Drazice OKCE 300 NTRR/3-6
Drazice OKCE 300 NTRR/3-6 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Drazice 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Drazice.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Drazice OKCE 300 NTRR/3-6
Усі ціни 6 →Бойлер Drazice OKCE 300 NTRR/3-6 кВт 121091285 | 51 561 грн. |
Drazice Drazice OKCE 300 NTRR/3-6kW вбуд. терм. | 48 236 грн. |
Drazice OKCE 300 NTRR/3-6kW | 53 090 грн. |
Водонагрівач Drazice OKCE 300 NTRR/3-6kW | 47 880 грн. |
Водонагрівач (бойлер) Drazice OKCE 300 NTRR/3-6kW (121091201) | 59 929 грн. |
Бойлер Drazice OKCE 300 NTRR/3-6 кВт, встр. терм. 121091201 | 68 628 грн. |
Рекомендуємо