Бойлер Drazice OKCE 160 S
Відео 11 |
Drazice OKCE 160 S |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Drazice 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Drazice.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Drazice OKCE 160 S
Усі ціни 12 →Бойлер електричний підлоговий Drazice OKCE 160 S (фланець 210 мм) 11061151 | 23 566 грн. |
Бойлер Drazice OKCE 160S, фланец 210 mm 1106115101 | 31 610 грн. |
Drazice Drazice OKCE 160 S (фланець 210mm) | 21 504 грн. |
Бойлер Drazice OKCE 160 S без ТЕНа | 30 404 грн. |
Бойлер Drazice OKCE 160 S | 23 729 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Drazice OKCE 160 S
Ціни на Drazice OKCE 160 S |
---|---|---|---|---|
Drazice OKCE 160 S | від 21 200 грн. | 12 пропозицій | ||
Drazice OKCE 200 S | від 21 889 грн. | 13 пропозицій | ||
Drazice OKCE 250 S | від 26 058 грн. | 12 пропозицій | ||
Drazice OKCE 300 S | від 30 379 грн. | 14 пропозицій | ||
Drazice OKCE 400 S | від 46 197 грн. | 6 пропозицій | ||
Drazice OKCE 500 S | від 51 000 грн. | 14 пропозицій | ||
Drazice OKCE 750 S | від 104 737 грн. | 6 пропозицій | ||
Drazice OKCE 800 S | від 110 935 грн. | 1 пропозиція | ||
Drazice OKCE 1000 S | від 128 775 грн. | 7 пропозицій | ||
Drazice OKCE 2000 S | від 477 507 грн. | 1 пропозиція |
Рекомендуємо