Бойлер Drazice OKCE 800 S
Відео 11 | 110 935 грн. Купити! Бойлер Drazice OKCE 800S/1 MPa 107013002Instrumentarium.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Drazice OKCE 800 S |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Drazice 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Drazice.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Технічні характеристики:
Drazice | ОКСЕ 300 S | ОКСЕ 400 S | ОКСЕ 500 S | ОКСЕ 750 S | ОКСЕ 800 S | ОКСЕ 1000 S | ОКСЕ 1500 S | ОКСЕ 2000 S |
Об'єм бака, л | 300 | 400 | 500 | 750 | 800 | 1000 | 1500 | 2000 |
Габарити приладу (ВхШхГ), мм | 1594х670х670 | 1591х701х701 | 1921х701х701 | 1998х910х910 | 2000х1000х1000 | 2025х1010х1010 | 2240х1100х1100 | 2500х1200х1200 |
Вага приладу, кг | 90 | 103 | 121 | 162 | 244 | 211 | 360 | 420 |
Модификації Drazice OKCE 800 S
Ціни на Drazice OKCE 800 S |
---|---|---|---|---|
Drazice OKCE 160 S | від 21 200 грн. | 14 пропозицій | ||
Drazice OKCE 200 S | від 21 889 грн. | 15 пропозицій | ||
Drazice OKCE 250 S | від 26 058 грн. | 14 пропозицій | ||
Drazice OKCE 300 S | від 30 379 грн. | 17 пропозицій | ||
Drazice OKCE 400 S | від 46 197 грн. | 6 пропозицій | ||
Drazice OKCE 500 S | від 51 000 грн. | 15 пропозицій | ||
Drazice OKCE 750 S | від 104 737 грн. | 6 пропозицій | ||
Drazice OKCE 800 S | від 110 935 грн. | 1 пропозиція | ||
Drazice OKCE 1000 S | від 128 775 грн. | 7 пропозицій | ||
Drazice OKCE 2000 S | від 477 507 грн. | 1 пропозиція |
Рекомендуємо