Набір посуду Edenberg EB-5643
Відео 1Фото 12 |
Edenberg EB-5643 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-5643
Усі ціни 8 →Набір посуду 15 предметів мармуровим антипригарним покриттям Edenberg EB-5 | 4 694 грн. |
Набір посуду кухонного Edenberg EB5643 15 предметів | 5 405 грн. |
Набір посуду кухонного Edenberg EB-5643 15 предметів | 5 756 грн. |
Набір посуду Edenberg з мармуровим антипригарним покриттям 15 предметів (E | 4 596 грн. |
Набір посуду казанів 15 предметів з мармуровим антипригарним покриттям Ede | 4 658 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Комплектація набору:
- Ківш з кришкою 16 см, 1.3 л
- Каструля з кришкою 20 см, 2.6 л
- Каструля з кришкою 24 см, 4.5 л
- Каструля з кришкою 28 см, 7.1 л
- Глибока сковорідка 24 см, 2.0 л
- Глибока сковорідка 28 см, 4.1 л
- Кухонні прилади
- 2 бакелітові підставки
РекомендуємоПорівняти в таблиці →