Каструля Edenberg EB-8120
Відео 1Фото 7 |
Edenberg EB-8120 |
|
Ручка кришки має вбудований дозатор, який використовується для заливки оливкової олії або вина.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edenberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Edenberg EB-8120
Усі ціни 17 →EDENBERG EB-8120 | 1 138 грн. |
Каструля зі скляною кришкою Edenberg 6,5 л EB-8120 | 1 161 грн. |
Каструля-казан Edenberg 6.8л з мармуровим покриттям та скляною кришкою (EB | 999 грн. |
Каструля-казан Edenberg EB-8120 з мармуровим покриттям та скляною кришкою | 1 775 грн. |
Котел із кришкою Edenberg на 6,5 л + 2 прихватки в подарунок (EB-8120) | 1 299 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Edenberg EB-8120
Ціни на Edenberg EB-8120 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-8117 | від 745 грн. | 7 пропозицій | ||
Edenberg EB-8118 | від 1 091 грн. | 3 пропозиції | ||
Edenberg EB-8119 | від 935 грн. | 4 пропозиції | ||
Edenberg EB-8120 | від 975 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →