Лампочка Electrum LED LS-33 11W 4000K E27 (A-LS-1435)
81 грн. Купити! Лампа светодиодная стандартная ELECTRUM 11W E27 4000K A-LS-1435Shop.electrum.com.uaЗ нами 2 роки (Боярка) Під замовлення Поскаржитись |
Electrum LED LS-33 11W 4000K E27 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Electrum LED LS-33 11W 4000K E27
Ціни на Electrum LED LS-33 11W 4000K E27 |
---|---|---|---|---|
Electrum LED LS-33 8W 3000K E27 | від 72 грн. | 11 пропозицій | ||
Electrum LED LS-33 8W 4000K E27 | від 72 грн. | 12 пропозицій | ||
Electrum LED LS-33 10W 3000K E27 | від 77 грн. | 11 пропозицій | ||
Electrum LED LS-33 10W 4000K E27 | від 77 грн. | 11 пропозицій | ||
Electrum LED LS-33 11W 3000K E27 | від 55 грн. | 5 пропозицій | ||
Electrum LED LS-33 11W 4000K E27 | від 81 грн. | 1 пропозиція | ||
Electrum LED LS-33 12W 3000K E27 | від 85 грн. | 12 пропозицій | ||
Electrum LED LS-33 12W 4000K E27 | від 85 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →