Лампочка Electrum LED LB-32 G45 6W 4000K E27 (A-LB-1874)
Electrum LED LB-32 G45 6W 4000K E27 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrum LED LB-32 G45 6W 4000K E27
Лампочка Electrum D45 6W PA LB-32/1 Е27 4000K PERFECT (A-LB-1874) A-LB-187 | 81 грн. |
Лампа светодиодная шар ELECTRUM 6W E27 4000K A-LB-1874 | 82 грн. |
Лампочка Electrum D45 6W PA LB-32/1 Е27 4000K PERFECT (A-LB-1874) | 104 грн. |
Лампочка Electrum D45 6W PA LB-32/1 Е27 4000K PERFECT (A-LB-1874) | 127 грн. |
Модификації Electrum LED LB-32 G45 6W 4000K E27
Ціни на Electrum LED LB-32 G45 6W 4000K E27 |
---|---|---|---|---|
Electrum LED LB-32 G45 6W 3000K E27 | від 81 грн. | 4 пропозиції | ||
Electrum LED LB-32 G45 6W 4000K E27 | від 81 грн. | 4 пропозиції | ||
Electrum LED LB-32 G45 7W 3000K E27 | від 88 грн. | 1 пропозиція | ||
Electrum LED LB-32 G45 7W 4000K E27 | від 102 грн. | 1 пропозиція | ||
Electrum LED LB-32 G45 8W 3000K E27 | від 85 грн. | 4 пропозиції | ||
Electrum LED LB-32 G45 8W 4000K E27 | від 92 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →