Лампочка Electrum LED LS-8 7W 4000K E27 (A-LS-1147)
Товар застарів 217 грн. Тип: світлодіодна; Цоколь: Е27 (звичайний); Колба: матова; Напруга: 230 В; Споживання (Вт): 8; Світловий потік (лм): 630; Колірна температура (К): 4000; |
Electrum LED LS-8 7W 4000K E27 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Electrum LED LS-8 7W 4000K E27
Ціни на Electrum LED LS-8 7W 4000K E27 |
---|---|---|---|---|
Electrum LED LS-8 8W 2700K E27 | від 69 грн. | 3 пропозиції | ||
Electrum LED LS-32 15W 3000K E27 | від 124 грн. | 3 пропозиції | ||
Electrum LED LS-32 15W 4000K E27 | від 135 грн. | 1 пропозиція |