Плита ELEYUS Tekna 6007 CF BG бежевий
Фото 18 |
ELEYUS Tekna 6007 CF BG бежевий 2022 рікавтопідпал |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Tekna 6007 CF BG бежевий
Усі ціни 22 →Комбінована плита Eleyus Tekna 6007 CF BG | 13 905 грн. |
Плита комбінована Eleyus TEKNA 6007 CF BG | 14 839 грн. |
ELEYUS TEKNA 6007 CF BG | 13 945 грн. |
Плита комбинированная Eleyus Tekna 6007 Cf Bg | 14 525 грн. |
ELEYUS TEKNA 6007 CF BG | 13 875 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації ELEYUS Tekna 6007 CF BG
Ціни на ELEYUS Tekna 6007 CF BG |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Tekna 6007 CF BG бежевий | від 13 697 грн. | 24 пропозиції | ||
ELEYUS Tekna 6007 CF WH білий | від 12 730 грн. | 28 пропозицій | ||
ELEYUS Tekna 6007 CF IS+GR нержавіюча сталь | від 14 208 грн. | 13 пропозицій | ||
ELEYUS Tekna 6007 CF BL чорний | від 12 370 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →