Варильна поверхня Elica NikolaTesla Unplugged BLIX/A/90 чорний
Фото 6 |
Elica NikolaTesla Unplugged BLIX/A/90 чорний |
|
У центрі робочої поверхні розташована вбудована витяжка
У моделі NikolaTesla Unplugged BLIX/A/90 комплект для відведення, у моделі NikolaTesla Unplugged BLIX/F/90 комплект для рециркуляції.
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica NikolaTesla Unplugged BLIX/A/90 чорний
Усі ціни 10 →Elica NIKOLATESLA UNPLUGGED BLIX/F/90 (Pochłaniacz) zintegrowana z okapem | 197 360 грн. |
Elica NIKOLATESLA UNPLUGGED BLIX/F/90 (Pochłaniacz) zintegrowana z okapem | 202 294 грн. |
Elica NIKOLATESLA UNPLUGGED BLIX/F/90 (Pochłaniacz) zintegrowana z okapem | 207 228 грн. |
Варильна поверхня Elica NIKOLATESLA UNPLUGGED BLIX/F/90 (Pochłaniacz) zint | 202 294 грн. |
Elica NIKOLATESLA UNPLUGGED BLIX/A/90 (Wyciąg) zintegrowana z okapem | 186 680 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →