Варильна поверхня Elica NikolaTesla Switch Glow BL/F/83 чорний
Фото 6 |
Elica NikolaTesla Switch Glow BL/F/83 чорний |
|
У центрі робочої поверхні розташована вбудована витяжка. Максимальна продуктивність витяжки 630 м3/год.
У моделі NikolaTesla Switch Glow BL/A/83 комплект для відведення, у моделі NikolaTesla Switch Glow BL/F/83 комплект для рециркуляції.
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica NikolaTesla Switch Glow BL/F/83 чорний
Усі ціни 10 →Elica NIKOLATESLA SWITCH GLOW BL/F/83 (Pochłaniacz) zintegrowana z okapem | 108 880 грн. |
Elica NIKOLATESLA SWITCH GLOW BL/F/83 (Pochłaniacz) zintegrowana z okapem | 111 602 грн. |
Elica NIKOLATESLA SWITCH GLOW BL/F/83 (Pochłaniacz) zintegrowana z okapem | 114 324 грн. |
Варильна поверхня Elica NIKOLATESLA SWITCH GLOW BL/F/83 (Pochłaniacz) zint | 111 602 грн. |
Elica NIKOLATESLA SWITCH GLOW BL/A/83 (Wyciąg) zintegrowana z okapem | 170 680 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →