Варильна поверхня Elica NikolaTesla Switch WH/A/83 білий
Відео 6Фото 6 |
Elica NikolaTesla Switch WH/A/83 білий білий чорний |
|
В центрі робочої поверхні розташована вбудована витяжка. Максимальна продуктивність витяжки 1200 м³/год.
У моделі NikolaTesla Switch WH/A/83 комплект для відведення, в моделі NikolaTesla Switch WH/F/83 комплект для рециркуляції.
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica NikolaTesla Switch WH/A/83 білий
Усі ціни 16 →ELICA NIKOLATESLA SWITCH WH/A/80 | 126 849 грн. |
ELICA NIKOLATESLA SWITCH WH/A/80 | 126 849 грн. |
Elica NIKOLATESLA SWITCH WH/A/83 (Wyciąg) zintegrowana z okapem | 165 360 грн. |
Elica NIKOLATESLA SWITCH WH/A/83 (Wyciąg) zintegrowana z okapem | 169 494 грн. |
Варочная поверхность с вытяжкой Elica NikolaTesla SWITCH WH/F/83 | 101 745 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Elica NikolaTesla Switch WH/A/83
Ціни на Elica NikolaTesla Switch WH/A/83 |
---|---|---|---|---|
Elica NikolaTesla Switch WH/A/83 білий | від 95 760 грн. | 16 пропозицій | ||
Elica NikolaTesla Switch BL/A/83 чорний | від 95 760 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →