Варильна поверхня Elica NikolaTesla One HP BL/A/83 чорний (PRF0120975B)
Фото 6 |
Elica NikolaTesla One HP BL/A/83 чорний |
|
У центрі робочої поверхні розташована вбудована витяжка. Автоматика закипання Eco Booster
У моделі NikolaTesla One HP BL/A/83 комплект для відведення, у моделі NikolaTesla One HP BL/F/83 комплект для рециркуляції.
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica NikolaTesla One HP BL/A/83 чорний
Усі ціни 8 →Elica NIKOLATESLA ONE HP BL/A/83 (Wyciąg) zintegrowana z okapem | 122 680 грн. |
Elica NIKOLATESLA ONE HP BL/A/83 (Wyciąg) zintegrowana z okapem | 125 747 грн. |
Elica NIKOLATESLA ONE HP BL/A/83 (Wyciąg) zintegrowana z okapem | 128 814 грн. |
Варильна поверхня Elica NIKOLATESLA ONE HP BL/A/83 (Wyciąg) zintegrowana z | 125 747 грн. |
Варильна поверхня електрична Elica NIKOLATESLA HP BL/A/83 (PRF0120975) | 81 944 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →